همراه عزیز روان طبیب
متشکریم که به روان طبیب اعتماد کرده و روانشناسان و روانپزشکان ما را برای برگزاری جلسات مشاوره خود انتخاب کرده‌اید. خواهشمندیم پیش از رزرو جلسات، شرایط و ضوابط مربوط به مشاوره آنلاین در روان طبیب را با دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به رزرو کنید.

• حفظ حریم خصوصی

کلیه‌ اطلاعات خصوصی مراجعه‌کننده بین او و مشاور باقی خواهد ماند و درمانگر از نظر اخلاقی و قانونی و طبق اصل رازداری، موظف است حافظ این اطلاعات باشد؛ مگر در شرایطی که به نظر برسد درمانجو ممکن است به خود یا دیگران آسیب برساند. در این صورت روانشناس می‌تواند و به لحاظ قانونی حق دارد که این اطلاعات را در اختیار مَراجع قانونی قرار دهد. بدیهی است درمانگر پیش از این‌گونه اقدامات باید نسبت به احتمال خطرآفرین بودن درمانجو برای خود یا دیگران اطمینان حاصل کند.

• انتخاب مشاور و زمان مشاوره

تمامی مشاوران روان طبیب از برترین‌های ایران در حوزه تخصصی خود هستند. انتخاب مشاور با توجه به موضوع مشاوره شما و حوزه تخصصی درمانگران، توسط تیم تخصصی روان طبیب انجام شده و زمان مشاوره به شما اطلاع رسانی می گردد.
در صورتی که برای مشاوره، یکی از درمانگران را ترجیح می‌دهید، پس از ثبت سفارش می توانید به کارشناسان روان طبیب اعلام نمایید تا در انتخاب مشاور شما در نظر بگیرند.
از زمان درخواست رزرو تا تأیید کارشناسان روان طبیب و تعیین زمان دقیق جلسه مشاوره، کمتر از 24 ساعت به طول می‌انجامد.

• ضبط جلسات

جلسات تصویری و آنلاین به طور کامل خصوصی بوده و هیچ ضبطی انجام نمی شود. همچنین ضبط مکالمات توسط مراجع یا مشاور نیز اکیداً ممنوع است.

• موارد اضطراری

این وبسایت برای حل مسائل بسیار بحرانی به وجود نیامده است؛ لذا در شرایطی که تشخیص روانشناسان روان طبیب بر حاد بودن بیماری باشد، مراجعه‌ حضوری و استفاده از سرویس‌های اورژانسی به بیمار توصیه خواهد شد.

• پرداخت 

تمامی پرداخت‌های خارج از کشور باید حتما از طریق درگاه پرداخت روان طبیب که از درگاه‌های امن بین المللی است، انجام شود؛ لذا روان طبیب مسئولیتی در برابر وجوهی که به هر شکل دیگر پرداخت شده‌اند، نخواهد داشت.

• کنسل کردن جلسه یا تغییر زمان آن

برای انتقال زمان جلسه به زمان دیگر، باید حتما تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه‌ مشاوره، این موضوع به مسئولان هماهنگی جلسات اطلاع داده شود.

توجه داشته باشید که مبلغ پرداختی قابل بازگشت نبوده و با این کار تنها می‌توان زمان مشاوره‌ را تغییر داد.

تغییر زمان هر جلسه (با اطلاع رسانی پیش از ۴۸ ساعت) تنها دو بار ممکن است.

در صورتی که تغییر زمان جلسه کمتر از یک ساعت از زمان جلسه اطلاع داده شود، جلسه شما کنسل و مبلغی عودت داده نمی‌شود.

بدیهی است که روان طبیب مسئولیتی در برابر مشکلاتی که از سوی مراجعه‌کننده سبب کنسل شدن جلسه می‌شود، نخواهد داشت.

• بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

یکی از افتخارات روان طبیب میزان 97% رضایتمندی مراجعان از جلسات درمانی هست. اما به هر دلیلی اگر مراجع از جلسه درمانی خود راضی نباشد، در صورت اعلام این عدم رضایتمندی حداکثر 12 ساعت بعد از اتمام جلسه، کل مبلغ به حساب وی عودت داده خواهد شد.

در صورتیکه اعلام عدم رضایت، بیش از 12 ساعت باشد، مبلغ عودت نخواهد شد.

• گزارش مشکل یا شکایت

در صورتی که از روند جلسات مشاوره رضایت نداشته یا شکایتی داشته باشید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی، پیام خود را به تیم پشتیبانی روان طبیب برسانید تا در اسرع وقت رسیدگی کرده و ترتیب اثر دهند.

موارد فوق بخشی از مهم‌ترین مطالبی است که لازم دانستیم راجع به قوانین مشاوره آنلاین با شما در میان بگذاریم. اگر سوالات بیشتری دارید که در این صفحه به پاسخ آن نرسیده‌اید، به این صفحه پرسش‌های متداول مراجعه کرده یا با کارشناسان روان طبیب از طریق راه‌های ارتباطی، تماس بگیرد.

1401-06-01